MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelskänk 11536059
nr 1153 6059
Spegelskänk
omkring 1900, mahogny, längd: 117 cm, djup: 34 cm, höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:01:24
600 kr